Šternberk - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktualty

#

ZÁJMOVÉ KLUBY pro seniory

Datum: 3. 8. 2022

Organizace Sociální služby Šternberk, příspěvková organizace oznamuje, že zájmové kluby pro seniory zahájí svou činnost opět od září roku 2022. Zájmové kluby jsou určeny především pro seniory, kteří jsou občany města Šternberka. Podmínkou pro docházku do klubů je podání přihlášky.

#

ZPRAVODAJ ORGANIZACE SOCIÁLNÍ SLUŽBY ŠTERNBERK

Datum: 1. 8. 2022

Příspěvková organizace Sociální služby Šternberk si Vás dovoluje upozornit na vydání srpnového čísla Zpravodaje organizace. Zpravodaj je k dispozici na internetových stránkách organizace a dále bude k dispozici i v tištěné podobě ve všech střediscích organizace.

#

SETKÁNÍ SENIORŮ – ČESKO–POLSKÁ SPOLUPRÁCE

Datum: 1. 8. 2022

Dne 26. července 2022 se v polském Prudniku uskutečnilo druhé společné setkání seniorů z Jeseníku, ze Šternberka a z Prudniku v rámci projektu česko–polské spolupráce.

PODĚKOVÁNÍ ZA KRÁSNÉ ODPOLEDNE

Datum: 15. 7. 2022

Chtěla bych poděkovat za všechny seniory, kteří se zúčastnili 12. 7. 2022 letní kavárny, která se konala na nádvoří venku. Pečovatelky nám připravily stolečky s ubrusy a po celé dvě hodiny se o nás moc staraly.

#

LETNÍ ODPOLEDNE U DOBRÉ KÁVY A KRÁSNÝCH PÍSNÍ

Datum: 14. 7. 2022

Jedno běžné letní dopoledne se díky všem zúčastněným proměnilo v pohodové, zábavné a neopakovatelné!
V areálu Domů s pečovatelskou službou se v úterý 12. července 2022 konala letní kavárna pro klienty organizace i veřejnost!

Zobrazeno 1-5 ze 361